Nincs vélemény a termékről:0 értékelés

Frédéric Ramade: 100 legendás óra

Cikkszám: 
100-legendas-ora

Az idő mérése iránti igény minden bizonnyal egyidős az emberiséggel. Napjaink milliomod másodperces pontosságának eléréséhez az órásmestereknek két évszázadnyi folyamatos fejlesztésre volt szükségük, melyhez kreativitásukat kitartással kellett ötvözniük.


**********

Bővebben a könyvek állapotáról, azok megjelöléséről ebben a blogban olvashatsz, klikk.

 Szállítási mód / Delivery Method 

 Díj / Fee 2026.03.01.-től

Személyes átvétel / Personal Pick-up  (Budapest, Corvin-negyed)  INGYENES / FREE
GLS csomagpont / GLS Parcel Point (HU) 1390 HUF
(5000 Ft felett INGYENES - Csak előre fizetéssel / Free over 5000 HUF - Prepayment only)
 Foxpost automata / Foxpost Box 1390 HUF
 Packeta csomagpont / Packeta Pick-up Point (HU) 1390 HUF
GLS futár belföldön / GLS Home Delivery

1890 HUF

(50% 945 HUF)

( 5000 Ft felett 50% kedvezmény - Csak előre fizetéssel / 50% OFF over 5000 HUF - Prepayment only)
MPL postapont és postán maradó / MPL Post Point & Post Office (HU) 1690 HUF
MPL házhozszállítás / MPL Home Delivery (HU) 2290 HUF

Külföldre a Packeta futárszolgálattal küldünk csomagot. A díj a zónától függ. Külföldi szállítás részleteiért klikk ide: Szállítási díjak

Könyv állapota Jó állapotú, használt
Kiadó: Arena 2000
6 990 Ft
Nincs raktáron
A vásárlás után járó pontok: 699 Ft
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek a könyvről

Az idő mérése iránti igény minden bizonnyal egyidős az emberiséggel. Napjaink milliomod másodperces pontosságának eléréséhez az órásmestereknek két évszázadnyi folyamatos fejlesztésre volt szükségük, melyhez kreativitásukat kitartással kellett ötvözniük. Két évszázadnyi töretlen kutatás, fejlesztés, lelemény és kivételes kézügyesség kellett ahhoz, hogy eljussunk a zsebórától a karóráig. Hiszen ez a kis szerkezet ma már hétköznapjaink részét képezi, számos modell esetében a tökéletes technika kifinomult szépérzékkel párosul. Ez a könyv időutazásra hívja az Olvasót, melynek során felfedezheti a legnagyobb márkák titkait 100 különleges, eredeti, ritka, híres vagy rendkívül összetett modell bemutatásával. Breguet, Breitling, Cartier, Jaeger- LeCoultre, Lange & Söhne, Lip, Longines, Patek Philippe, Rolex, Seiko és Tag Heuer kinyitják előttünk varázslatos birodalmuk kapuit. Üdvözlünk, Kedves Olvasó, a múló idő királyságában!


Nézd meg mit írtak rólunk vagy értékelj minket a Google-ben: Klikk ide - Sarki könyves antikvárium értékelés

**********

Könyves webshopunkhoz facebook oldal is tartozik. "Könyvek 300 Forinttól" facebook, klikk

Személyes átvétel hétfőtől szombatig Budapesten a Corvin negyednél a könyvesboltban: IX. Budapest, Ferenc krt 43.

(Könyvek 300 forinttól)

H - P : 10:00-18:00

Szombat: 11:00-14:00

Vasárnap ZÁRVA

Pont a Corvin negyed villamos/metro megállónál

Az online antikváriumba a könyvek feltöltése folyamatos. Legújabb "használt" könyveinket itt találod: aktuális újdonságok, klikk

Amennyiben a termék "jelenleg nincs raktáron", úgy értesítésre lehet feliratkozni. "Értesítést kér, ha újra van raktáron". Tehát előjegyzést lehet leadni.

A fejlesztés folyamatban van, de ilyenkor az ár az az "utoljára ismert ár". Ha újra van raktáron, akkor az ár módosulhat (árcsökkenés és áremelkedés egyaránt lehetséges) a könyv állapota és éppen aktuális piaci ára alapján. Köszönjük a megértést! 

Idegennyelvű könyvet keresel? Angol, német, svéd, olasz, francia, holland, orosz, japán, török, görög, ukrán, spanyol, stb... A magyar nyelvű antikvárium mellett megtalálod a BookWorm secondhand bookshopot is. Cím: Bp. IX. Ferenc krt 43. Shop: BookWorm.hu

Adatok a könyvről
Polchely:
B42/1
Oldalszám:
144 oldal
Kiadás éve:
2 000
Kötés típusa:
Keményfedeles
ISBN:
9637046445
Tömeg:
1 kg/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Betöltés...
Nyelv
Betöltés...
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok