James Holland, egy menetrendszerű utasszállító gép kapitánya Frankfurtból New Yorkba indul. A fedélzet zsúfolva van karácsonyra hazaigyekvő emberekkel. Amikor egyikük rosszul lesz, látszólag szívrohamtól, Holland kényszerleszállásra kér engedélyt a londoni Heatrow repülőtéren. Legnagyobb meglepetésére azonban a repülésirányítók megtagadják az engedélyt. Mint kiderül, az illető utast már egész Európában keresik, mert egy rendkívül veszélyes, ez idáig ismeretlen influenzavírust hordoz a szervezetében. A gépet visszafordítják Németországba. Amikor azonban a német hatóságok szintén megtagadják a leszállási engedélyt, majd a többi európai ország is sorra követi a példájukat, a kapitány kezdi gyanítani, hogy sokkal nagyobb a baj, mint eleinte gondolta. A beteg utast egy gyilkos vírus fertőzte meg, mely egy bajorországi hadászati laboratóriumból szabadult el, és fennáll az a veszély, hogy a repülőgép fedélzetén tartózkodó minden utas megfertőződött. Ha a gép valahol leszáll, azonnal országos, sőt világméretű pusztító járvány törhet ki. Eközben a CIA egy embere magánakcióba kezd: megbíz valakit, hogy lője le a gépet, melyen, többek között, egy amerikai nagykövet is utazik, akit több arab terroristaszervezet is szívesen látna holtan. Miközben a földön a pánik a Fehér Háztól Ukrajnáig terjed, Holland kapitánynak csak az a gondja: Hol szállhatna le?
Nézd meg mit írtak rólunk vagy értékelj minket a Google-ben: Klikk ide - Sarki könyves antikvárium értékelés
**********
Könyves webshopunkhoz facebook oldal is tartozik. "Könyvek 300 Forinttól" facebook, klikk
Személyes átvétel hétfőtől szombatig Budapesten a Corvin negyednél a könyvesboltban: IX. Budapest, Ferenc krt 43.
(Könyvek 300 forinttól)
H - P : 10:00-18:00
Szombat: 11:00-14:00
Vasárnap ZÁRVA
Pont a Corvin negyed villamos/metro megállónál
Az online antikváriumba a könyvek feltöltése folyamatos. Legújabb "használt" könyveinket itt találod: aktuális újdonságok, klikk
Amennyiben a termék "jelenleg nincs raktáron", úgy értesítésre lehet feliratkozni. "Értesítést kér, ha újra van raktáron". Tehát előjegyzést lehet leadni.
A fejlesztés folyamatban van, de ilyenkor az ár az az "utoljára ismert ár". Ha újra van raktáron, akkor az ár módosulhat (árcsökkenés és áremelkedés egyaránt lehetséges) a könyv állapota és éppen aktuális piaci ára alapján. Köszönjük a megértést!
Idegennyelvű könyvet keresel? Angol, német, svéd, olasz, francia, holland, orosz, japán, török, görög, ukrán, spanyol, stb... A magyar nyelvű antikvárium mellett megtalálod a BookWorm secondhand bookshopot is. Cím: Bp. IX. Ferenc krt 43. Shop: BookWorm.hu