Réz András: Még mindig szorongok

Cikkszám: kortars-18
Réz András: Még mindig szorongok
Réz András: Még mindig szorongok
Cikkszám: kortars-18
Nincs raktáron
-78%
2 300 Ft Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára. 500 Ft
Akció időtartama: Kezdete: 2023.04.13  -  A készlet erejéig!
A vásárlás után járó pontok: 20 Ft

Tisztelt Olvasó! Készülj fel rá, hogy ebben a kötetben a vámpíroktól a Facebookig, a müzlitől a libatömésen át a boszorkányokig rengeteg veszedelmes dologról esik szó.
De vannak benne ügynökök és fókabébik is. A szerző olykor szalonképtelen vicceket mesél, és kételkedik a valóságshow-k valóságtartalmában. Ráadásul még röhögni is lehet rajta.

2003-ban jelent meg Réz András „Válogatott szorongásaim” című kötete. Mivel sejtjeink hétévenként kicserélődnek, a szerző most -vadonatúj sejtjeivel- végiggondolja, hogy az azóta eltelt évek során békésebb, boldogabb, szeretetre méltóbb lett-e a világ. Ha úgy gondolod, Tisztelt Olvasó, együtt szoronghatsz a szerzővel, vele együtt keresheted a magyarázatot katyvaszos világunk lököttségeire. És együtt nevethetsz vele, mert az egyértelműen kiderül, hogy a szerző szereti ezt az egészet: az életet, a világmindenséget. Meg mindent.


Rendelés leadásnál érdemes regisztrálni!

A megrendelt és átvett termék értékének 10%-át utána pontok formájában visszakapod. (Akciós termék esetén 4%-ot). A pontokat 360 napig tudod levásárolni.

**********

Szállítási díjak (2023.05.13.-től)
Packeta csomagpont - Magyarország  990 Ft (15.000 Ft felett ingyenes)
Packeta házhozszállítás belföldön  1 690 Ft
Packeta - Házhozszállítás Szlovákia:  3590 forinttól
Személyes átvétel (Budapest, IX. ker): INGYENES
GLS futár belföldön:  1 890 Ft
GLS csomagpont belföldön:  1 390 Ft
Foxpost automata:  1 340 Ft

Külföldre a Packeta futárszolgálattal küldünk csomagot. A díj a zónától függ. Külföldi szállítás részleteiért klikk ide: Szállítási díjak

Könyv állapota
Jó állapotú, használt
Kiadó
Réz és Tsa Kiadó