Két jó barát - az asszonyok tudta nélkül - egy éjszakára feleséget cserél. Halálos kórral fertőződött-e a szerelemre éhes utazó a titokzatos oázisban? Fel lehet-e kelteni a szexuális vágyat az Egyesült Államok elnökében oly módon, hogy ez a bukásához vezessen? A meghitt családi vacsora drámai fordulatot vesz: - Mi a titka a fagyasztott báránycombnak? Hogyan élvezzük a szeretőnktől kapott ajándékot férjünk gyanújának felkeltése nélkül? Roald Dahl meghökkentő meséiben a férfi és nő kapcsolatának örök konfliktusairól, a szerelemről, a hűtlenségről, a szexualitásról és a féltékenységről beszél. Mindezt finom iróniával és a rá jellemző, sajátos angol humorral fűszerezi.
**********
Könyves webshopunkhoz facebook oldal is tartozik. "Könyvek 300 Forinttól" facebook, klikk
Személyes átvétel hétfőtől szombatig Budapesten a Corvin negyednél a könyvesboltban: IX. Budapest, Ferenc krt 43. - Pont a Corvin negyed villamos/metro megállónál
Amennyiben a termék "jelenleg nincs raktáron", úgy értesítésre lehet feliratkozni. "Értesítést kér, ha újra van raktáron". Tehát előjegyzést lehet leadni.
**********