Bárcsak Apa megmondta volna, mit csináljon az ember, ha "stimmelni" akar! Ő tudta, hogy Zsófikának jelleme van. Élete utolsó percében is rá gondolt. Miután rosszul lett, csak egyetlenegyszer szólalt meg már, azt kérte: "Mondják meg Zsófikának..." Apa üzenni akart neki valamit. De mit? Szabó Magda több nyelvre lefordított, sikert aratott regényének kis hősnője - a felnőtt világ minden értetlenségével szemben - megfejti édesapja utolsó üzenetét.
**********
Könyves webshopunkhoz facebook oldal is tartozik. "Könyvek 300 Forinttól" facebook, klikk
Személyes átvétel hétfőtől szombatig Budapesten a Corvin negyednél a könyvesboltban: IX. Budapest, Ferenc krt 43. - Pont a Corvin negyed villamos/metro megállónál
Amennyiben a termék "jelenleg nincs raktáron", úgy értesítésre lehet feliratkozni. "Értesítést kér, ha újra van raktáron". Tehát előjegyzést lehet leadni.
**********